Dünder Makina Distilasyon - Ekstraksiyon
  • Türkçe
  • English
  • Bulgaria
  • Arabian

Dünder Makina Distilasyon - Ekstraksiyon

Dünder Makina Distilasyon - Ekstraksiyon

Dünder Makina

Şirketimiz 1980 yılında Isparta-Keçiborlu, Senir Kasabasında faaliyetine başlamıştır. Şirket kurucumuz ve büyüğümüz Süleyman DÜNDER dir. Üretim, montaj ve bakım konularında bilgi ve tecrübesi ile şirketimize büyük katkılarda bulunan ve şirketimizin işletme müdürü Ferit DÜNDER’dir.

Neden Biz?

Misyonumuz: Müşterilerimize en iyi kalitede, en uygun fiyatla, en kısa zamanda aldıkları hizmeti sunmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, çevreye duyarlı, enerji verimliliği için yüksek çözüm önerileri sunarak güvenilir ve en üst seviyede müşteri memnuniyetine odaklanmış bir çözüm ortağı olmak ana hedefimizdir.

Yaptığımız: Anahtar teslimi distilasyon ve ekstraksiyon tesisi, araştırma ve geliştirme üniteleri ile bu makinaların ekipmanları için; Proje hazırlama, imalat yapmak, montaj ve devreye alma, makinaları kullanacak personelin eğitim verilmesi, makinalarda periyodik olarak istenildiği zamanlarda bakım işlerinin yapılması ve makinaların arızalanması durumlarında onarım işinin yapılması süreçlerinde faaliyet göstermekteyiz.